سایت شخصی الهام علیرضایی
درباره من

درباره من

سلام... من الهام هستم ساکن نصف جهان... اهل یادگیری هستم و دوست دارم همیشه با گذشته ی خودم رقابت کنم. خدارو شاکرم که در همه حال پشتم بوده. در راستای طراحی سایت، سئو و گرافیک فعالیت و علاقه دارم و در این زمینه در خدمت بازدیدکنندگان عزیز هستم. تیم ایده پردازان مهرگستر[ادامه]

درباره من
خواندم !

قوانین سایت

قوانین سایت

“سایت شخصی الهام علیرضایی” که زیر مجموعه “شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایده پردازان مهر گستر” می باشد کار و فعالیت خود را در زمینه ارائه ی مجموعه تصاویر لایه باز، فایل های لایه باز، فونت، آیکون و … در فروردین ماه ۱۳۹۷در نیمی از جهان یعنی ”اصفهان ” شروع کرد تا بتواند گامی برای اشاعه فرهنگ استفاده از محصولات مجازی در چارچوبی اصولی، استاندارد و همسو با قوانین جاری جمهوری اسلامی و پایبند به قانون کپی رایت، برداشته و محصولاتی حرفه ای و کاربردی به کاربران و علاقمندان این عرصه، تقدیم نماید؛ سامانه ی پیش رو کاری است از “شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایده پردازان مهرگستر” که برای فروش و دانلود آنلاین طراحی و بارگذاری شده است بر این اساس کاربران گرامی به راحتی می توانند محصولات فروشگاه را خریداری نمایند.

کاربران گرامی دقت فرمایید: تمامی محصولات عرضه شده در “سایت الهام علیرضایی” توسط طراحان و مدیران سایت برای فروش عرضه شده اند.

تعاریف :

سایت فروش فایل لایه باز : فروشگاهی است مجازی که وظیفه تجمیع و هماهنگی و میزبانی محصولات سازندگان را بر عهده دارد.

خریدار: فردی است که محصولی از سایت فروش فایل لایه باز خریداری کرده است.

محصول: به مجموعه تصاویر با کیفیت استوک، کارت ویزیت، کارت گارانتی، آیکون، لوگو، عناصر وب، فونت و کلیه فایل های لایه باز گفته می شود که در سایت برای فروش عرضه گردیده است.

 

 قوانین خرید از “سایت فروش فایل لایه باز”

خرید هر یک از محصولات “سایت فروش فایل لایه باز” به منزله ی پذیرفتن شرایط و قوانین زیر می باشد:

  1. محتویات این صفحه ممکن است در هر زمانی توسط “سایت الهام علیرضایی” تکمیل, تغییر یا اصلاح شود و این وظیفه خریدار می باشد که نسبت به مطالعه این صفحه اقدام کند.
  2. پشتیبانی سازنده ممکن است از طریق تیکتینگ، ایمیل، تماس تلفنی یا … برای محصول ارائه گردد. بر این اساس اشکالات و عدم هماهنگی های احتمالی به عهده “سایت الهام علیرضایی” می باشد و شما می توانید از طریق گزینه های “تماس با ما” بر خط باشید.
  3. خریدار حق انتشار عمومی ( حتی رایگان ) و فروش محصول را در هیچ شرایطی ندارد و سازنده محصول این کار را شرعاً، عرفاً و قانوناً مجاز ندانسته و آن را حرام می داند.
  4. خریدار محترم بایستی در انتخاب خود دقت نمایند، زیرا امکان عودت هزینه به هیچ عنوان میسر نمی باشد.
  5. ابتدا به دقت اسکرین شات های محصول و توضیحات ضمیمه را به صورت کامل بررسی و مطالعه کنید و سپس اقدام به خرید نمایید. محصولات از هر نظر توسط سایت فروش فایل لایه باز بررسی و تست شده اند؛ بر این اساس امکان تغییر محصول خریداری شده وجود ندارد و یا با دلایلی از قبیل: “اشتباه خرید کرده ام” ، “به کسی گفته ام خریدم را انجام دهد اما اشتباهی خرید کرده” ، “پاسخگوی کار من نیست” و یا “اقدام به درج اطلاعات نادرست هنگام ثبت سفارش کرده ام.” ، تعویض یا بازگشت وجه امکان پذیر نیست.
  6. آدرس ایمیل فعلی برای پاسخگویی به سوالات و مشکلات کلی خریداران در بخش “تماس با ما” درج شده است. پاسخگویی و رفع اشکالات احتمالی به عهده سازنده ی مسئول سایت خواهد بود.